Mühendislik Fakültesi Mavi ve Kırmızı Salon Rezervasyon Sistemi

Başlama Tarihi :   28.11.2022 Bitiş Tarihi :   30.06.2023

 

https://muhendislikrandevu.cumhuriyet.edu.tr/

Fakültemizde bulunan Mavi ve Kırmızı Salonlarımızın Rezervasyon oluşturularak kullanılabilmesi için yeni bir yazılım oluşturuldu. Bu yazılıma fakültemiz web sayfasının “Bağlantılar” kısmında “Fakülte Salon Rezervasyonu” seçilerek ulaşılır.

Fakültemizde etkinlik düzenleyecek akademisyenlerimiz, başka bir etkinlik ile çakışmaması için salonlarımızın müsait olup olmadığını öğrenebilir, rezervasyon oluşturabilir veya oluşturulmuş rezervasyonları görebilir.

Rezervasyon oluşturmak için;

Programa TC Kimlik numarası ve ÖBS Parolası ile giriş yapılmaktadır.

 Program giriş yapıldığında “En az bir tane salon seçin ve sorgulayın” açılır menüsünden “Mavi Salon veya “Kırmızı Salonun” seçilerek “Sorgula” butonu ile aylık takvim görüntülenir.

Etkinlikler” den “Ön Kayıt” butonu ile açılan sayfadan salonumuzu seçip “Sorgula” yaparak açılan sayfada gerekli bilgilerin girişi yapılıp “Gönder” butonu ile Rezervasyon için Talepte bulunulur.

Oluşturulan yeni kayıt ile yani rezervasyon talebi ile program yöneticisi bilgilendirilmiş olur. Yönetici  kendisine E-posta ile ulaşan bilgileri sisteme girerek “Onay Bekleyenler” kısmından onaylar. Eğer uygun bulunmaz ise gerekli açıklama gönderilerek Reddedilir.

 Salon Rezervasyon Sistemi (Direk bağlantı)

https://muhendislikrandevu.cumhuriyet.edu.tr/

 

Yukarı