MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2020-2021 YILI YÜKSEKONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ

 

Numarası

Adı

Soyadı

Bölümü

Not Ort.

1

2017141043

UĞUR KERİM

AVCI

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,74

2

2017117002

AHMET UTKU

ELİK

ELK-ELEK. MÜH.

3,72

3

2017138030

BETÜL

KÖSE

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,72

4

2017119007

ENES ALP

KESKİN

İNŞAAT MÜH.

3,63

5

2017138016

OSMAN

ÖZALP

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,62

6

2017113042

SAMET

ÖZDEMİR

MAKİNE MÜH.

3,62

7

2017119079

ÖMER FARUK

KOÇ

İNŞAAT MÜH.

3,59

8

2017119038

ESMA

POLAT

İNŞAAT MÜH.

3,55

9

2017113020

SEFA

BEKTAŞER

MAKİNE MÜH.

3,54

10

2016124014

DUDU HATİCE

ÜNAL

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,51

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2020-2021 YILI ONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ

 

Numarası

Adı

Soyadı

Bölümü

Not Ort.

1

2017138029

ONUR

SEYDALİOĞLU

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,49

2

2016116010

EMİRA

HACBEDRAN

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

3,49

3

2017119024

DELAL

METİN

İNŞAAT MÜH.

3,45

4

2017137012

YASİN

BUDAK

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,43

5

2017119025

BEYZA NUR

KOÇ

İNŞAAT MÜH.

3,43

6

2017122050

MUHAMMED MUSTAFA

DÜZBİÇER

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,41

7

2017113050

DURSUN

AKDOĞAN

MAKİNE MÜH.

3,41

8

2017117074

MEHMET

NARMAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,41

9

2017113072

MERTCAN

ÇETİN

MAKİNE MÜH.

3,4

10

2017119060

PINAR

DÜZGÜN

İNŞAAT MÜH.

3,4

11

2017138037

AHMET TURAN

GÖKÇE

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,4

12

2017113014

ADEM

EKENER

MAKİNE MÜH.

3,4

13

2017121002

ALEYNA

ÖNER

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

3,39

14

2017133071

HAKKI

PEKER

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,39

15

2017122001

HİLAL NUR

FARSAK

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,39

16

2017123057

FURKAN

ŞAHİN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,38

17

2017137036

HARUN

ÇELİK

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,37

18

2017122003

TUĞÇE

ACAR

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,36

19

2017117070

GAMZE

YOLCU

ELK-ELEK. MÜH.

3,35

20

2016124027

MEHMET

KARACA

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,35

21

2017113004

AHMET

KUZU

MAKİNE MÜH.

3,35

22

2017113096

BÜŞRA

DELİSER

MAKİNE MÜH.

3,34

23

2017117020

ALPEREN

DOĞAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,34

24

2017138019

AYŞENUR

BALLI

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,34

25

2017123037

SEMİH

ŞAHİN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,33

26

2018119069

AYTUĞ

SATIROĞLU

İNŞAAT MÜH.

3,32

27

2017133024

ERHAN

GÜNDOĞAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,32

28

2017117089

ARİFE

AZMAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,32

29

2017123002

DOĞUKAN

DURAK

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,32

30

2017137023

DUYGU GÜL

ÖREN

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,31

31

2017113079

MEHMET

SERT

MAKİNE MÜH.

3,3

32

2017117071

MERVE NUR

KOÇAK

ELK-ELEK. MÜH.

3,27

33

2017119045

OSMAN

İBRAHİMOĞLU

İNŞAAT MÜH.

3,27

34

2017113097

TUĞÇE

ŞAHİN

MAKİNE MÜH.

3,26

35

2017113006

BURAK

KÖM

MAKİNE MÜH.

3,25

36

2017119012

SİDAR

TÜRE

İNŞAAT MÜH.

3,24

37

2017113005

EZGİ

ÖZDEMİR

MAKİNE MÜH.

3,24

38

2017138010

SEMANUR

BULUT

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,23

39

2016124018

GAMZE

BAYIRBAĞ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,23

40

2017117015

İBRAHİM CAN

KURT

ELK-ELEK. MÜH.

3,23

41

2017117023

BEYZA NUR

POLAT

ELK-ELEK. MÜH.

3,23

42

2017117010

AMİNE NUR

YEŞİL

ELK-ELEK. MÜH.

3,22

43

2017117006

BURAK

KAPLAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,22

44

2017133001

TURGAY

KARABULUT

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,22

45

2017113023

YUSUF

KILIÇ

MAKİNE MÜH.

3,21

46

2017138045

ONUR GAZİCAN

ŞİMŞEK

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,21

47

2017122029

FEYZANUR

ÇAYLAK

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,2

48

2016121005

BÜŞRA

VURAL

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

3,2

49

2017137049

ŞEYDA

SUNA

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,2

50

2017138021

HALİL

PINAR

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,2

51

2017113064

UMUT

ÇELENK

MAKİNE MÜH.

3,2

52

2017117001

FURKAN BERK

OĞUZHAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,2

53

2017137028

HALİL İBRAHİM

AKTAŞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,2

54

2017113084

ELİF ZEYNEP

SELVİ

MAKİNE MÜH.

3,2

55

2017133055

AYTU

CEBİŞ

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,19

56

2017133064

NESLİHAN

ERDOĞAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,19

57

2017133011

YUSUF

FINDIK

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,19

58

2017123060

ELİF

TUFAN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,18

59

2017141069

RAMAZAN

KARTAL

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,18

60

2017137037

ALPEREN

KARA

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,18

61

2017133059

BERKHAN

KARAMAHMUTOĞLU

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,18

62

2018142020

FATİH

İNCE

HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

3,18

63

2017115001

SEZER ENGİN

ÖZLEM

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

3,17

64

2017113022

ABDULVAHAP

ÖKSÜZ

MAKİNE MÜH.

3,17

65

2017137047

ENES

GÜMÜŞTEKİN

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,16

66

2017133041

FERİT

KOCA

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,16

67

2017122043

MERT

ÜSTÜNEL

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,16

68

2018119064

ZEYNEP

ABACI EGEMEN

İNŞAAT MÜH.

3,16

69

2017113055

FATMA NUR

ASİL

MAKİNE MÜH.

3,15

70

2017113088

BURAK MÜCAHİT

ÇEVRÜK

MAKİNE MÜH.

3,15

71

2017113069

AHMET ERSİN

GÜLER

MAKİNE MÜH.

3,15

72

2017133017

MUHAMMED

TOPCU

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,15

73

2017133042

BURAK

TURAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,15

74

2017133036

SERDAR

ARSLAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,15

75

2017137043

MEHMET

SELAMET

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,15

76

2017119053

SAFİYE

KAKİLLİ

İNŞAAT MÜH.

3,15

77

2017119016

ERKAN

YEĞİNER

İNŞAAT MÜH.

3,15

78

2017122021

EMRE

SELÇUK

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,14

79

2017133046

FURKAN

İNAL

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,14

80

2017117047

ZEYNEP

TOSLAK

ELK-ELEK. MÜH.

3,14

81

2017138052

FURKAN

KARAGÜLLE

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,14

82

2017123020

BERFİN

AYDIN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,13

83

2017137016

ÖNDER

YÜCEL

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,13

84

2017113078

ONUR

USLU

MAKİNE MÜH.

3,13

85

2017113107

ENES

ARSLAN

MAKİNE MÜH.

3,13

86

2017117053

BUĞRACAN

ANGIN

ELK-ELEK. MÜH.

3,12

87

2017137020

FURKAN

KOYUN

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,12

88

2017113035

FURKAN

YILDIZ

MAKİNE MÜH.

3,12

89

2017117004

SAMED

BASKIN

ELK-ELEK. MÜH.

3,12

90

2017117029

BEYZA NUR

DEMİRKOPARAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,12

91

2017119050

SALİH FURKAN

ASLANTAŞ

İNŞAAT MÜH.

3,12

92

2017138002

DİLARA

YILDIRIM

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,12

93

2017141040

SELİN

YAKAN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,11

94

2017122020

HALİL İBRAHİM

YILMAZ

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,11

95

2017122045

UĞUR MERTCAN

AYDEMİR

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,11

96

2017137051

FURKAN

ERDOĞMUŞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,11

97

2017137005

ALİ CAN

YÜCEYURT

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,11

98

2017138022

AHMET KAAN

KARABAĞ

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,11

99

2017113045

ENES

MOLLAAHMETOĞLU

MAKİNE MÜH.

3,11

100

2017113057

YASİN

TÜRKER

MAKİNE MÜH.

3,11

101

2017113025

AHMET

DOLGUN

MAKİNE MÜH.

3,11

102

2017133058

SEMİH

KARABULUT

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,11

103

2017137040

ŞURA

ÇANAKLITAŞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,11

104

2017138057

BARAN

AŞALİ

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,11

105

2017122007

YUSUF İSLAM

KARADAĞ

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,1

106

2017137034

YAZGI

MEMİŞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,1

107

2016124003

ÇAĞLA

ARBAÇ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,1

108

2017113103

MURAT

BİŞGİN

MAKİNE MÜH.

3,1

109

2017122034

YASEMİN

YILMAZ

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,1

110

2017119048

VEDAT

TURAN

İNŞAAT MÜH.

3,1

111

2017138051

ENES

MERT

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,1

112

2017133007

NURULLAH

KILIÇ

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,1

113

5518123002

EDANUR

IŞIK

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,1

114

2017141016

HATUN

KOÇ

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,09

115

2017141035

UMUT

TEPE

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,09

116

2017117057

ARMAĞAN

TOÇOĞLU

ELK-ELEK. MÜH.

3,09

117

2017137064

BOĞAÇHAN

KARABAĞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,09

118

2017137021

İBRAHİM

KARAKAŞ

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,09

119

2017116003

TUĞBA

ÖZ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

3,09

120

2017119039

MUSTAFA

SAVAR

İNŞAAT MÜH.

3,09

121

2017133049

ALİ

AYTÜRE

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,09

122

2017141037

HABİBE

ZORBA

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3,08

123

2017122018

AYŞEGÜL

ER

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,08

124

2016124013

NİSA NUR

GÜNEŞ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,08

125

2017133057

HÜSEYİN

KILIÇ

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,08

126

2017122009

ABDUSSAMED

KARAHAN

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,08

127

2017119063

GÖRKEM

GÖKEŞME

İNŞAAT MÜH.

3,08

128

2017119042

MEHMET

UYANIK

İNŞAAT MÜH.

3,08

129

2017138063

SERDAR

EKMEKÇİOĞLU

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,08

130

2016116002

TUĞÇE

AKPINAR

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

3,08

131

2017117005

EZGİ

GÜMEN

ELK-ELEK. MÜH.

3,07

132

2017133085

NEVZAT

KARADAĞ

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,07

133

2017117026

CANSU

ÇEKMEN

ELK-ELEK. MÜH.

3,07

134

2017117018

BURAK

EKİNCİ

ELK-ELEK. MÜH.

3,07

135

2017137013

ENES

ÖZDEMİR

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,07

136

2017117035

AHMET TURAN

YÜCER

ELK-ELEK. MÜH.

3,06

137

2017117014

ZEYNEP MERVE

ARIK

ELK-ELEK. MÜH.

3,06

138

2016124016

HASAN

DERELİ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,06

139

2017133018

ADNAN ATACAN

ÇELİK

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,06

140

2017122055

ONURCAN

KAYA

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,06

141

2017122030

İLKNUR

ÖZDEMİRSU

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,06

142

2017119041

TUĞÇE

YILDIZTAŞ

İNŞAAT MÜH.

3,06

143

2018137002

NİHAN

TÜRKAY

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3,05

144

2017138060

İSMAİL FATİH

KILIÇKAYA

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,05

145

2017113018

AYDOĞAN

SÖNMEZ

MAKİNE MÜH.

3,05

146

2017133054

BERKAY

EREL

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,05

147

2017133069

SONER

ASLAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,05

148

2017122055

MİRAÇ

ÇOLAK

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,05

149

2017117069

İLAYDA

KARAMUKLUOĞLU

ELK-ELEK. MÜH.

3,05

150

2017119006

ÇAĞRI DUHAN

DOĞAN

İNŞAAT MÜH.

3,05

151

2017119014

SEMİH

KOÇAK

İNŞAAT MÜH.

3,05

152

2017113011

ESMA NUR

AKTAŞ

MAKİNE MÜH.

3,05

153

2017113008

OĞUZHAN

TAHMAZ

MAKİNE MÜH.

3,04

154

2017117043

LEYLA BENGİSU

AKBEY

ELK-ELEK. MÜH.

3,04

155

2017117008

EBRAR

GÖKÇE

ELK-ELEK. MÜH.

3,04

156

2018123081

YUSUF

AYHAN

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3,03

157

2017117044

SEFA

ÖZTÜRK

ELK-ELEK. MÜH.

3,03

158

2017113010

DİLAYDA

ÇABUK

MAKİNE MÜH.

3,03

159

2017117003

DENİZ

AĞLAR

ELK-ELEK. MÜH.

3,03

160

2018119076

HANİFE

YILMAZ

İNŞAAT MÜH.

3,03

161

2017138008

METİNCAN

AYAS

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,03

162

2017133056

UFUK

EVREN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,03

163

2017117049

ALPER

DAŞGIN

ELK-ELEK. MÜH.

3,02

164

2017133040

YAKUP SEMİH

ŞEN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,02

165

2017122024

FUNDA

ATEŞ

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,02

166

2017138032

ALİ İKBAL

GÖÇER

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,02

167

2017138061

CAN

KAYA

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,02

168

2017138047

YASEMİN

YETİŞKEN

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,01

169

2017113021

RUMEYSA

ÖZDEMİR

MAKİNE MÜH.

3,01

170

2017113024

SELİN

BABUŞCU

MAKİNE MÜH.

3,01

171

2017113104

FIRAT

KAPLAN

MAKİNE MÜH.

3,01

172

2017133047

MEHMET SABRİ

KAPLAN

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,01

173

2017133063

AYŞENUR GAMZE

BULUT

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3,01

174

2017122002

BİLAL

CÜCEN

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3,01

175

2017117094

SERKAN

ŞENCAN

ELK-ELEK. MÜH.

3,01

176

2017138018

ELİF

GÜNER

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,01

177

2017138006

ALEYNA NUR

PETİK

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3,01

178

2017123038

MURAT

AKTAY

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ

3

179

2017141015

YUSUF

ÖZTÜRK

BİLGİSAYAR  MÜHENDİSLİĞİ İ.Ö.

3

180

2017122004

OKTAY

TEMUR

GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

3

181

2017117033

HASAN

DERELİ

ELK-ELEK. MÜH.

3

182

2017117038

YASİN

URHAN

ELK-ELEK. MÜH.

3

183

2017137035

EMRE YUSUF

ÜNAL

ELK-ELEK. MÜH. İ.Ö.

3

184

2016124004

MERT

YILMAZ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3

185

2017133050

BATUHAN

KAYA

MAKİNE MÜH. İ.Ö.

3

186

2017119018

İSMAİL

ASLAN

İNŞAAT MÜH.

3

187

2017138028

OĞUZHAN

NARİN

İNŞAAT MÜH. İ.Ö.

3

188

2017113058

MELTEM

ÜRER

MAKİNE MÜH.

3