MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2019-2020 YILI
YÜKSEKONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ

  Numarası Adı Soyadı Bölümü Not Ort.
1 2016113061 TOLGA KUŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3,88
2 2016119030 İSA DENİZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,85
3 2016123081 ŞUAYB ŞİMŞEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,85
4 2016113084 MERT ÖZGÜVEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3,69
5 2016138011 EREN ULUÇAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,67
6 2016138031 ÖMER FARUK PARLAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,67
7 2016123011 AYŞENUR BURAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,64
8 2015115044 SELİN UÇAN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 3,62
9 2016115013 FATMA NUR YEĞEN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 3,53
10 2016113013 BAYCAN DÖNER MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3,52
11 2015116110 MAHMUT ELŞEH KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 3,51
12 2016113090 ZAFER GÜNVEREN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3,5

 

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2019-2020 YILI
ONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ

  Numarası Adı Soyadı Bölümü Not Ort.
1 2016137033 ZEYNEP HAVSUT ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,47
2 2015124018 FATİH SÖNMEZGÜL NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 3,45
3 2016137008 RECAİ COŞKUN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,43
4 2016137038 ÖMER FARUK SAĞIR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,39
5 2016138018 ESRA NUR ACUN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,39
6 2015124030 İZEL PERKİTEL NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 3,38
7 2015124004 EMİNE BEHİCE ESİN AZGIN NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 3,37
8 2017119075 KASIM BERATHAN ERDEM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,37
9 2017137068 ERTUĞRUL ÖZDAMAR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,37
10 2016119008 ONUR KOÇYİĞİT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,35
11 2017123066 TOLGA KÖLEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,35
12 2015124029 DİLŞAD TAYDAŞ NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 3,32
13 2016119043 MÜCAHİT BAYIR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,31
14 2015116049 KADER SEYYİDALİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 3,28
15 2015124031 EMİNE KAYNAR NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 3,27
16 2015117069 EMRE ALKAN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,24
17 2016137055 HAYRİ UÇAN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,22
18 2016138041 FATİH KUZEY DEMİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,21
19 2017141064 BAHADIR ERGOVANLI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.) 3,2
20 2016137042 BÜŞRA DELİSER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,19
21 2017119073 ZEYNEP HAVSUT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,19
22 2017123069 EMRE GÖREN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,19
23 5515119101 NESİBE BETÜL DEMİRBAŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,19
24 2016119062 KEMAL GÜLSEVEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,18
25 2016122060 KENAN KOÇ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,18
26 2016122040 ZÜLKÜF GENÇ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,17
27 2016138035 MUHAMMED MUSTAFA ESER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,17
28 2015113114 MUHAMMED TAKİEDDİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3,16
29 2016137048 EREN DİLER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö) 3,16
30 2016123037 EZGİ ERDEM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,15
31 2016141034 HIDIR MURAT GÜRER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.) 3,15
32 2017123065 KUBİLAY ÇİÇEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,13
33 2016117042 ABDURRAHMAN KAAN AĞBAL ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,12
34 2016122034 HANDAN ÇELİKOĞLU GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,11
35 2016138016 HÜSEYİN KILIÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,11
36 2016138036 FURKAN KARAMAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö) 3,11
37 2016116008 İLKER TOPAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 3,1
38 2016119027 BİLAL KÖLE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,1
39 2016133015 ALİHAN DOĞMUŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.) 3,1
40 2018141068 TURAN AL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.) 3,1
41 2016123049 MÜŞERREF SİMAY SIRDAŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,08
42 2016117045 FADİME YÜCESOY ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,07
43 2016117061 ZEKİYE ŞEYMA TAMAY ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,07
44 2016119042 NESLİHAN KOŞAK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,07
45 2016123038 MERVE KORKMAZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 3,07
46 2016116001 MUSTAFA KAAN MANAZ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 3,05
47 2016117023 NİHAT AYDIN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,05
48 2016117081 BURHANETTİN KOÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,05
49 2016122046 EMRE ULUSU GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,04
50 2015117114 İSLAM MALAS ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 3,02
51 2016122021 REHA YÜRÜKER GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,02
52 2016122020 FURKAN DAĞTAŞ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 3,01
53 2016119047 BEKİR DOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3,01