Yüksek Onur ve Onur Öğrencileri
Ögrenci No. Adı Soyadı Bölümü Yılı Başarısı Notu
2015116048 Abdullah ELGURBAVİ Kimya Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.97
2014138045 Suat ŞEN İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Yüksek Onur 3.91
2014124025 Gamze YOLCU Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.87
2014119062 Burak AYDIN İnşaat Mühendisliği 2 Yüksek Onur 3.84
2014140002 Fahri Emre HAMULU Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Yüksek Onur 3.80
2015138035 Atakan ESER İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Yüksek Onur 3.78
2015137014 Kasım Berathan ERDEM Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Yüksek Onur 3.76
2015137043 Melis NASUHBEYOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Yüksek Onur 3.75
2015120029 Nihal ÖZSEVİM METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ 1 Yüksek Onur 3.68
2014116050 Şedin NASSUH Kimya Mühendisliği 2 Yüksek Onur 3.67
2014137075 Müslüm BURUKÇU Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Yüksek Onur 3.66
2015138025 Mücahit KARAMUK İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Yüksek Onur 3.66
2015116029 Murat DEMİR KİMYA MÜHENDİSLİĞİ 1 Yüksek Onur 3.65
2015116111 Halil ELHAMMADİ Kimya Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.65
2015119054 Yusuf AYDINYER İnşaat Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.65
2014124015 Merve Nur KOÇAK Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.64
2015121029 Esma GÜLTEKİN Gıda Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.64
2013136017 Çağlar EKİM Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Yüksek Onur 3.63
2015119019 Serfiraz SADI İnşaat Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.62
2015133023 Recep DORUK Makine Mühendisliği (İ.Ö) 1 Yüksek Onur 3.62
2015117010 Ayşe Nur ÇAYIR Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.61
2012121058 Gülcan EKİNCİ Gıda Mühendisliği 4 Yüksek Onur 3.60
2015133021 Samet ALTUN Makine Mühendisliği (İ.Ö) 1 Yüksek Onur 3.60
2015113008 Yusuf Gürkan OCAK Makine Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.59
2014119003 Zeliha ŞAHİNBAY İnşaat Mühendisliği 2 Yüksek Onur 3.57
2014133008 Ali Cem GÜNVEREN Makine Mühendisliği (İ.Ö) 2 Yüksek Onur 3.57
2014117006 Muhammed EKMEKCİOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2 Yüksek Onur 3.56
2014140006 Mutlu ÇELİK Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Yüksek Onur 3.55
2014113054 Nesibe Betül DEMİRBAŞ Makine Mühendisliği 2 Yüksek Onur 3.53
2013112003 Yasin SAĞIR Maden Mühendisliği 3 Yüksek Onur 3.52
2015117038 Mehmet Rıza AKBAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Yüksek Onur 3.52
2013141014 Nihat ARSLAN Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Onur 3.49
2015113015 Olgun GÜL Makine Mühendisliği 1 Onur 3.49
2015119018 Saliha ÜNVER İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.49
2012138013 Abdullah KAYACİN İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 4 Onur 3.48
2013120077 Yazel DURMUŞ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3 Onur 3.48
2015119049 Esma TAŞ İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.48
2013111016 Serdar NURSHATOV Jeoloji Mühendisliği 3 Onur 3.47
2015123025 Yusuf KAYIPMAZ Bilgisayar Mühendisliği 1 Onur 3.46
2013137068 Zekeriya ÖZKAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Onur 3.45
2013117060 Merve YILDIRIM Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3 Onur 3.44
2015113030 Uğur EROĞLU Makine Mühendisliği 1 Onur 3.43
2014124027 Cansu AKYOL Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Onur 3.40
2014113052 Mesut DENİZ Makine Mühendisliği 2 Onur 3.39
2015119027 Betül KURT İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.39
2015119059 Murat TAŞDEMİRCANAN İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.39
2013119083 Yasin AKAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 3 Onur 3.38
2013137066 Muhammet Tahir ÖZTÜRK Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Onur 3.38
2015137003 Ekrem GÖLÇİK Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.38
2015116031 Şura AKOĞLU Kimya Mühendisliği 1 Onur 3.37
2012138061 Deniz ÖNGÜN İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 4 Onur 3.36
2014119005 Sümeyye YILDIRIM İnşaat Mühendisliği 2 Onur 3.36
2014119010 İsmail Aygün KARACA İnşaat Mühendisliği 2 Onur 3.35
2014141001 Emre YILMAZ Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.34
2015119040 Sema ÇİFTÇİ İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.34
2015123061 Gökay ÇİMEN Bilgisayar Mühendisliği 1 Onur 3.34
2013117040 Aycan GÜREL Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3 Onur 3.33
2015138036 Burak YALÇIN İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.33
2014117046 Abdurrahman İMECE Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2 Onur 3.32
2015119044 Şeyda ÜSTÜN İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.32
2015113093 Muhammed Taha YILDIZ Makine Mühendisliği 1 Onur 3.30
2014119011 Semih GÜNEŞ İnşaat Mühendisliği 2 Onur 3.28
2015117056 İrem Nur ORUÇ Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Onur 3.28
2013115029 Hüseyin EKŞİ Makine Mühendisliği 3 Onur 3.27
2014113032 Hasan Hüseyin KOÇ Makine Mühendisliği 2 Onur 3.27
2015138045 Baran ÇELİK İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.27
2015141005 Hasan Kadir DEMİRCAN Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.27
2014113100 Ozan Sinan SAĞLAMER Makine Mühendisliği 2 Onur 3.26
2013112010 Serdal ÇÖMLEKÇİ Maden Mühendisliği 3 Onur 3.25
2014113113 Ali Cem GÜNVEREN Makine Mühendisliği 2 Onur 3.25
2014138051 Serkan BEKCİ İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.25
2012123008 Serhat AKBULUT Bilgisayar Mühendisliği 3 Onur 3.24
2014124026 İlayda KARAMUKLUOĞLU Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Onur 3.24
2015115015 Ayla FİL Çevre Mühendisliği 1 Onur 3.24
2015138057 Bahadır Yasin KILIÇ İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.24
2013138062 İsmet MUTLU İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Onur 3.23
2014115038 Buse OLGAÇ Çevre Mühendisliği 2 Onur 3.23
2015117041 Hakan KOCAPINAR Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Onur 3.23
2014116051 Mohamad Alhaji ALİ Kimya Mühendisliği 2 Onur 3.22
2014113014 Ahmet ASA Makine Mühendisliği 2 Onur 3.20
2014112008 Nadir ULUSOY Maden Mühendisliği 2 Onur 3.19
2015117008 Bahar TEKE Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Onur 3.19
2012113022 Deniz SAYGIN Makine Mühendisliği 4 Onur 3.18
2015113046 Tuğçe TUNÇ Makine Mühendisliği 1 Onur 3.18
2015119015 Umutcan DAMARSEÇKİN İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.18
2015138019 Orhan PEHLİVANOĞLU İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.18
2015119034 Okan YILMAZ İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.17
2015122019 İbrahim GÜLER Geomatik Mühendisliği 1 Onur 3.17
2013113083 Seçkin KANDEMİR Makine Mühendisliği 3 Onur 3.15
2014113029 Şennur ZENGİN Makine Mühendisliği 2 Onur 3.15
2014138046 Taner AKSOY İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.14
2013117026 Ramazan BAYRAM Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3 Onur 3.12
2014113089 Nurullah MÜREKKEPCİ Makine Mühendisliği 2 Onur 3.12
2014124009 Nesrin ÇENDİK Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Onur 3.12
2015123021 Tubanur ÇATAK Bilgisayar Mühendisliği 1 Onur 3.12
2012136017 Tuğçe Kübra YAZDIRAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İ.Ö.) 4 Onur 3.11
2014137030 Furkan YAŞAR Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.10
2014117001 Barış TARHAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2 Onur 3.08
2014137008 Abdulvahit SÜT Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.08
2013138042 Yusuf KOÇ İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 3 Onur 3.07
2014115001 Zeynep Nur AKTAŞ Çevre Mühendisliği 2 Onur 3.07
2014140024 Esra MAKARA Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.07
2015115034 Şakir GANPOLAT Çevre Mühendisliği 1 Onur 3.07
2014119085 Abdul Malek CHRAFEDDİN İnşaat Mühendisliği 2 Onur 3.06
2014140044 Gürkan Veysi ÖZÇAĞLAR Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.) 2 Onur 3.06
2015138056 Muhammed Mustafa KULİK İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.06
2013120054 Ahmet Tayyib AYDOĞMUŞ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3 Onur 3.05
2014117020 Büşra SERTKAYA Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2 Onur 3.05
2014124012 Tuğba GÜRSES Nanoteknoloji Mühendisliği 1 Onur 3.05
2014133019 Taha BÜTÜN Makine Mühendisliği (İ.Ö) 2 Onur 3.04
2013117054 Salih CAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3 Onur 3.02
2013119036 Zeynep GÜNEY İnşaat Mühendisliği 3 Onur 3.02
2015119035 Bedriye BALKAYA İnşaat Mühendisliği 1 Onur 3.02
2015138051 Mehmet YILMAZ İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.02
2012133031 Resul KURTÇU Makine Mühendisliği (İ.Ö) 4 Onur 3.01
2014119017 Ebubekir BAŞ İnşaat Mühendisliği 2 Onur 3.01
2015117044 Melih Yahya GÜLKAYA Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1 Onur 3.01
2015120072 Muhammet PALABIYIK Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 1 Onur 3.01
2015137036 Selahattin ÜMSÜR Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.) 1 Onur 3.01
Cumhuriyet Üniversitesi Merkez Kampüsü
Mühendislik Fakültesi 58140 SİVAS
Telefon: 0 346 219 1163
Belgegeçer: 0 346 219 1165