MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2017-2018 YILI
YÜKSEKONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ

 

Numarası

Adı

Soyadı

Bölümü

Not Ort.

1

2015116048

ABDULLAH

ELGURBAVİ

KİMYA MÜH.

3,96

2

2014138045

SUAT

ŞEN

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,95

3

2015137043

MELİS

NASUHBEYOĞLU

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,89

4

2016113061

TOLGA

KUŞ

MAKİNE MÜH.

3,89

5

2017117002

AHMET UTKU

ELİK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,89

6

2016123081

ŞUAYB

ŞİMŞEK

BİLGİSAYAR MÜH.

3,87

7

2016119030

İSA

DENİZ

İNŞAAT MÜH.

3,82

8

2016138031

ÖMER FARUK

PARLAK

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,81

9

2016121003

ZÜLAL

ÜNAL

GIDA MÜH.

3,79

10

2014140002

FAHRİ EMRE

HAMULU

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,78

11

2014116050

ŞEDİN

NASUH

KİMYA MÜH.

3,77

12

2017141043

UĞUR KERİM

AVCI

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,76

13

2015137014

KASIM BERATHAN

ERDEM

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,74

14

2017138044

RAMAZANCAN MUSA

KAYA

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,73

15

2015133021

SAMET

ALTUN

MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)

3,72

16

2014124025

GAMZE

YOLCU

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,72

17

2014124015

MERVE NUR

KOÇAK

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,68

18

2016123011

AYŞENUR

BURAK

BİLGİSAYAR MÜH.

3,68

19

2016115001

YAVUZ

YILDIZ

ÇEVRE MÜH.

3,68

20

2017137036

HARUN

ÇELİK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,67

21

2016121010

BÜŞRA NUR

OKÇU

GIDA MÜH.

3,67

22

2016115009

ZEYNEP

ABACI SÜNNETÇİ

ÇEVRE MÜH.

3,66

23

2014119062

BURAK

AYDIN

İNŞAAT MÜH.

3,65

24

2016113084

MERT

ÖZGÜVEN

MAKİNE MÜH.

3,64

25

2015138025

MÜCAHİT

KARAMUK

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,63

26

2015119018

SALİHA

ÜNVER

İNŞAAT MÜH.

3,60

27

2016115013

FATMA NUR

YEĞEN

ÇEVRE MÜH.

3,60

28

2016113090

ZAFER

GÜNVEREN

MAKİNE MÜH.

3,58

29

2015115044

SELİN

UÇAN

ÇEVRE MÜH.

3,58

30

2014136014

MUSTAFA

TOFUR

METALURJİ VE MALZEME MÜH. (İ.Ö)

3,57

31

2017119030

AHMET NAZIM

KİRİŞ

İNŞAAT MÜH.

3,57

32

2014137075

MÜSLÜM

BURUKÇU

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,57

33

2016116011

ESMA

ALOSMAN

KİMYA MÜH.

3,55

34

2017137008

MURAT CAN

BAYRAK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,53

35

2017138029

ONUR

SEYDALİOĞLU

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,52

36

2016113013

BAYCAN

DÖNER

MAKİNE MÜH.

3,51

37

2016116010

EMİRA

BEDRAN

KİMYA MÜH.

3,51

38

2014116030

MUSTAFA

ACISU

KİMYA MÜH.

3,50

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2017-2018 YILI
ONUR ÖĞRENCİLERİ LİSTESİ


Numarası

Adı

Soyadı

Bölümü

Not
Ort.

1

2015117010

AYŞE NUR

ÇAYIR

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,49

2

2014113054

NESİBE BETÜL

DEMİRBAŞ

MAKİNE MÜH.

3,49

3

2015119054

YUSUF

AYDINYER

İNŞAAT MÜH.

3,49

4

2017113017

SUAT

KOÇ

MAKİNE MÜH.

3,47

5

2014121011

EBRU

YILMAZ

GIDA MÜH.

3,47

6

2017138016

OSMAN

ÖZALP

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,46

7

2016137033

DÖNDÜ

HAVSUT

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,46

8

2015116110

MAHMOUD

ALSHEIKH

KİMYA MÜH.

3,45

9

2017138030

BETÜL

KÖSE

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,45

10

2015123112

BÜŞRA

BACAK

BİLGİSAYAR MÜH.

3,45

11

2017123049

İBRAHİM

DÖNMEZ

BİLGİSAYAR MÜH.

3,45

12

2015113122

İLHAMİ

TUTANÇ

MAKİNE MÜH.

3,44

13

2015124018

FATİH

SÖNMEZGÜL

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,44

14

2015117038

MEHMET RIZA

AKBAŞ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,43

15

2017141019

MUSA

BALKI

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,43

16

2014113052

MESUT

DENİZ

MAKİNE MÜH.

3,43

17

2016119043

MÜCAHİT

BAYIR

İNŞAAT MÜH.

3,42

18

2017123037

SEMİH

ŞAHİN

BİLGİSAYAR MÜH.

3,41

19

2016119008

ONUR

KOÇYİĞİT

İNŞAAT MÜH.

3,41

20

2014119011

SEMİH

GÜNEŞ

İNŞAAT MÜH.

3,40

21

2015119027

BETÜL

KURT

İNŞAAT MÜH.

3,40

22

2017119038

ESMA

POLAT

İNŞAAT MÜH.

3,40

23

2014137049

FUAT

SUNGUR

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,39

24

2016117032

KEREM BERK

KARAÖMER

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,39

25

2016113091

ÇAĞATAY

ALBAYRAK

MAKİNE MÜH.

3,38

26

2015122005

ALİHAN

KARAKALE

GEOMATİK MÜH.

3,38

27

2017117001

FURKAN BERK

OĞUZHAN

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,37

28

2014137008

ABDULVAHİT

SÜT

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,36

29

2014120059

EVİNDAR

AKINCI

METALURJİ VE MALZEME MÜH.

3,36

30

2015117115

HALİL

ELHAMMADİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,36

31

2014119092

ADEM

CARUS

İNŞAAT MÜH.

3,35

32

2017119025

BEYZA NUR

KOÇ

İNŞAAT MÜH.

3,35

33

2014119048

MERVENUR

ONAÇ

İNŞAAT MÜH.

3,35

34

2017123002

DOĞUKAN

DURAK

BİLGİSAYAR MÜH.

3,32

35

2014112004

FATİH

YILMAZ

MADEN MÜH.

3,32

36

2017117006

BURAK

KAPLAN

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,31

37

2014123053

KADİR

OSMANOĞLU

BİLGİSAYAR MÜH.

3,31

38

2015124029

DİLŞAD

TAYDAŞ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,30

39

2015141018

BAHRİCAN

AKKOYUN

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,30

40

2017113072

MERTCAN

ÇETİN

MAKİNE MÜH.

3,30

41

2015138032

MUHAMMED MÜCAHİD
 MUVAHHİD

IŞIK

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,30

42

2015137050

EYÜP

ARSLANTÜRK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,30

43

2017137043

MEHMET

SELAMET

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,29

44

2017138037

AHMET TURAN

GÖKÇE

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,29

45

2017121002

ALEYNA

ÖNER

GIDA MÜH.

3,28

46

2014113014

AHMET

ASA

MAKİNE MÜH.

3,28

47

2015123061

GÖKAY

ÇİMEN

BİLGİSAYAR MÜH.

3,27

48

2015124030

İZEL

PERKİTEL

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,26

49

2014113032

HASAN HÜSEYİN

KOÇ

MAKİNE MÜH.

3,26

50

2015122105

AYŞEGÜL

GÜLSEVER

GEOMATİK MÜH.

3,26

51

2015113124

ERDOĞAN KORAY

ÖZYURT

MAKİNE MÜH.

3,25

52

2017119045

OSMAN

İBRAHİMOĞLU

İNŞAAT MÜH.

3,25

53

2016124018

GAMZE

BAYIRBAĞ

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,23

54

2014141029

FATİH

ŞİMŞEK

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,23

55

2014138020

TAYFUN

PEKMEZ

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,23

56

2014115038

BUSE

OLGAÇ

ÇEVRE MÜH.

3,22

57

2014138051

SERKAN

BEKCİ

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,22

58

2014113113

ALİ CEM

GÜNVEREN

MAKİNE MÜH.

3,22

59

2017119042

MEHMET

UYANIK

İNŞAAT MÜH.

3,21

60

2014113100

OZAN SİNAN

SAĞLAMER

MAKİNE MÜH.

3,21

61

2017138002

DİLARA

YILDIRIM

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,21

62

2014117046

ABDURRAHMAN

İMECE

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,19

63

2014117001

BARIŞ

TARHAN

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,19

64

2015113091

ABDULRAZAK

GHANAM

MAKİNE MÜH.

3,19

65

5514113157

YAVUZ

KARAŞ

MAKİNE MÜH.

3,19

66

2017119014

SEMİH

KOÇAK

İNŞAAT MÜH.

3,18

67

2014119026

FATİH

AYKAÇ

İNŞAAT MÜH.

3,18

68

2013122063

UĞUR

ERCİYAS

GEOMATİK MÜH.

3,17

69

2017137016

ÖNDER

YÜCEL

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,17

70

2016137042

BÜŞRA

DELİSER

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,17

71

2014140044

GÜRKAN VEYSİ

ÖZÇAĞLAR

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,16

72

2017122047

OSMAN

KORKMAZ

GEOMATİK MÜH.

3,16

73

2014122022

BURAKHAN

DUYMAZ

GEOMATİK MÜH.

3,16

74

2014120069

MEHMET

TÖRNÜK

METALURJİ VE MALZEME MÜH.

3,16

75

2014138050

ÖZLEM

ÖZYÜREK

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,15

76

2017115004

FATİH

İNCE

ÇEVRE MÜH.

3,14

77

2014117014

ÖZGÜR

TARAKCI

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,14

78

2014141032

FURKAN

ARSLAN

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,14

79

2014121030

ŞAKİRE MERVE

ÜNALAN

GIDA MÜH.

3,14

80

2014121024

ASLIHAN

ÖZDEMİR

GIDA MÜH.

3,14

81

2014133066

MUSTAFA

YILDIRIM

MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)

3,13

82

2015138056

MUHAMMED MUSTAFA

KULİK

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,13

83

2014141025

MUSTAFA

KASMIŞ

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,13

84

2014124026

İLAYDA

KARAMUKLUOĞLU

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,12

85

2016138036

FURKAN

KARAMAN

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,12

86

2014115001

ZEYNEP NUR

AKTAŞ

ÇEVRE MÜH.

3,12

87

2014140058

ESRA OYA

IŞIN

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,11

88

2014140024

ESRA

MAKARA

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,11

89

2014124009

NESRİN

ÇENDİK

NANOTEKNOLOJİ MÜH.

3,11

90

2014123022

KÜBRA

TURAN

BİLGİSAYAR MÜH.

3,11

91

2017119006

ÇAĞRI DUHAN

DOĞAN

İNŞAAT MÜH.

3,11

92

2015119030

YASİN

KARATAŞ

İNŞAAT MÜH.

3,11

93

2014120051

OSMAN

DEMİR

METALURJİ VE MALZEME MÜH.

3,11

94

2015122011

CEVDET

YUVARLAK

GEOMATİK MÜH.

3,11

95

2014140060

SEFA

SARI

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,10

96

2016121017

TÜLAY

DEMİRER

GIDA MÜH.

3,10

97

2014140026

SÜMEYYE

KUŞCU

GEOMATİK MÜH. (İ.Ö.)

3,09

98

5515116101

GAMZE NUR

BAYAZİT

KİMYA MÜH.

3,09

99

2014113069

BUSENUR

POLAT

MAKİNE MÜH.

3,09

100

2014133103

HAMDİ

TUNÇ

MAKİNE MÜH. (İ.Ö.)

3,08

101

2017113047

MURAT

KARABAYIR

MAKİNE MÜH.

3,08

102

2014112040

ŞEYDA

KAYA

MADEN MÜH.

3,08

103

2014117024

AYŞEGÜL

ÇEVİK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,07

104

2017138010

SEMANUR

BULUT

İNŞAAT MÜH. (İ.Ö)

3,06

105

2015137054

MEHMET

SEMERCİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (İ.Ö)

3,06

106

2014113024

AYSEL

KOÇ

MAKİNE MÜH.

3,05

107

2013141047

BARIŞ

ERGÜN

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,04

108

2014121005

ŞEYMA

ERASLAN

GIDA MÜH.

3,04

109

2014112005

NİYAZİ

YILMAZ

MADEN MÜH.

3,03

110

2015119037

ELİF

İNAN

İNŞAAT MÜH.

3,03

111

5515122061

SALİH

YILDIRIM

GEOMATİK MÜH.

3,02

112

2015117114

MHD WESAM

MALAS

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,02

113

2014117015

MEHMET

TEKEŞ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

3,02

114

2014139060

FAZİLET

YATKIN

GIDA MÜH. (İ.Ö.)

3,01

115

2014121057

ALİME

YILDIZ

GIDA MÜH.

3,00

116

2017141004

BEDRETTİN

BAŞKAYA

BİLGİSAYAR MÜH. (İ.Ö.)

3,00

 

 Son Güncelleme : 25.09.2018