Mühendislik Fakültesi 2015-2016 Yılı Yüksek Onur ve Onur Öğrenci Listesi
Duyuru Başlangıç Tarihi : 07.11.2016 - Duyuru Bitiş Tarihi : 31.10.2017

  

Mühendislik Fakültesi 2015-2016 Yılı Yüksek Onur ve Onur Öğrenci Listesi

2015116048

Abdullah ELGURBAVİ

Kimya Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.97

2014138045

Suat ŞEN

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Yüksek Onur

3.91

2014124025

Gamze YOLCU

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.87

2014119062

Burak AYDIN

İnşaat Mühendisliği

2

Yüksek Onur

3.84

2014140002

Fahri Emre HAMULU

Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Yüksek Onur

3.80

2015138035

Atakan ESER

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Yüksek Onur

3.78

2015137014

Kasım Berathan ERDEM

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Yüksek Onur

3.76

2015137043

Melis NASUHBEYOĞLU

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Yüksek Onur

3.75

2015120029

Nihal ÖZSEVİM

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.68

2014116050

Şedin NASSUH

Kimya Mühendisliği

2

Yüksek Onur

3.67

2014137075

Müslüm BURUKÇU

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Yüksek Onur

3.66

2015138025

Mücahit KARAMUK

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Yüksek Onur

3.66

2015116029

Murat DEMİR

Kimya Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.65

2015116111

Halil ELHAMMADİ

Kimya Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.65

2015119054

Yusuf AYDINYER

İnşaat Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.65

2015121029

Esma GÜLTEKİN

Gıda Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.64

2014124015

Merve Nur KOÇAK

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.64

2013136017

Çağlar EKİM

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Yüksek Onur

3.63

2015119019

Serfiraz SADI

İnşaat Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.62

2015133023

Recep DORUK

Makine Mühendisliği (İ.Ö)

1

Yüksek Onur

3.62

2015117010

Ayşe Nur ÇAYIR

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.61

2012121058

Gülcan EKİNCİ

Gıda Mühendisliği

4

Yüksek Onur

3.60

2015133021

Samet ALTUN

Makine Mühendisliği (İ.Ö)

1

Yüksek Onur

3.60

2015113008

Yusuf Gürkan OCAK

Makine Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.59

2014119003

Zeliha ŞAHİNBAY

İnşaat Mühendisliği

2

Yüksek Onur

3.57

2014133008

Ali Cem GÜNVEREN

Makine Mühendisliği (İ.Ö)

2

Yüksek Onur

3.57

2014117006

Muhammed EKMEKCİOĞLU

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

Yüksek Onur

3.56

2014140006

Mutlu ÇELİK

Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Yüksek Onur

3.55

2014113054

Nesibe Betül DEMİRBAŞ

Makine Mühendisliği

2

Yüksek Onur

3.53

2013112003

Yasin SAĞIR

Maden Mühendisliği

3

Yüksek Onur

3.52

2015117038

Mehmet Rıza AKBAŞ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Yüksek Onur

3.52

2015113015

Olgun GÜL

Makine Mühendisliği

1

Onur

3.49

2015119018

Saliha ÜNVER

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.49

2013141014

Nihat ARSLAN

Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Onur

3.49

2015119049

Esma TAŞ

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.48

2013120077

Yazel DURMUŞ

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

3

Onur

3.48

2012138013

Abdullah KAYACİN

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

4

Onur

3.48

2013111016

Serdar NURSHATOV

Jeoloji Mühendisliği

3

Onur

3.47

2015123025

Yusuf KAYIPMAZ

Bilgisayar Mühendisliği

1

Onur

3.46

2013137068

Zekeriya ÖZKAN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Onur

3.45

2013117060

Merve YILDIRIM

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3

Onur

3.44

2015113030

Uğur EROĞLU

Makine Mühendisliği

1

Onur

3.43

2014124027

Cansu AKYOL

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Onur

3.40

2014113052

Mesut DENİZ

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.39

2015119059

Murat TAŞDEMİRCANAN

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.39

2015119027

Betül KURT

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.39

2013119083

Yasin AKAY

İnşaat Mühendisliği

3

Onur

3.38

2015137003

Ekrem GÖLÇİK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.38

2013137066

Muhammet Tahir ÖZTÜRK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Onur

3.38

2015116031

Şura AKOĞLU

Kimya Mühendisliği

1

Onur

3.37

2014119005

Sümeyye YILDIRIM

İnşaat Mühendisliği

2

Onur

3.36

2012138061

Deniz ÖNGÜN

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

4

Onur

3.36

2014119010

İsmail Aygün KARACA

İnşaat Mühendisliği

2

Onur

3.35

2015119040

Sema ÇİFTÇİ

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.34

2015123061

Gökay ÇİMEN

Bilgisayar Mühendisliği

1

Onur

3.34

2014141001

Emre YILMAZ

Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.34

2013117040

Aycan GÜREL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3

Onur

3.33

2015138036

Burak YALÇIN

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.33

2014117046

Abdurrahman İMECE

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

Onur

3.32

2015119044

Şeyda ÜSTÜN

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.32

2015113093

Muhammed Taha YILDIZ

Makine Mühendisliği

1

Onur

3.30

2015117056

İrem Nur ORUÇ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Onur

3.28

2014119011

Semih GÜNEŞ

İnşaat Mühendisliği

2

Onur

3.28

2013115029

Hüseyin EKŞİ

Makine Mühendisliği

3

Onur

3.27

2014113032

Hasan Hüseyin KOÇ

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.27

2015138045

Baran ÇELİK

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.27

2015141005

Hasan Kadir DEMİRCAN

Bilgisayar Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.27

2014113100

Ozan Sinan SAĞLAMER

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.26

2013112010

Serdal ÇÖMLEKÇİ

Maden Mühendisliği

3

Onur

3.25

2014113113

Ali Cem GÜNVEREN

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.25

2014138051

Serkan BEKCİ

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.25

2015115015

Ayla FİL

Çevre Mühendisliği

1

Onur

3.24

2012123008

Serhat AKBULUT

Bilgisayar Mühendisliği

3

Onur

3.24

2014124026

İlayda KARAMUKLUOĞLU

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Onur

3.24

2015138057

Bahadır Yasin KILIÇ

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.24

2014115038

Buse OLGAÇ

Çevre Mühendisliği

2

Onur

3.23

2015117041

Hakan KOCAPINAR

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Onur

3.23

2013138062

İsmet MUTLU

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Onur

3.23

2014116051

Mohamad Alhaji ALİ

Kimya Mühendisliği

2

Onur

3.22

2014113014

Ahmet ASA

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.20

2014112008

Nadir ULUSOY

Maden Mühendisliği

2

Onur

3.19

2015117008

Bahar TEKE

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Onur

3.19

2012113022

Deniz SAYGIN

Makine Mühendisliği

4

Onur

3.18

2015113046

Tuğçe TUNÇ

Makine Mühendisliği

1

Onur

3.18

2015119015

Umutcan DAMARSEÇKİN

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.18

2015138019

Orhan PEHLİVANOĞLU

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.18

2015119034

Okan YILMAZ

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.17

2015122019

İbrahim GÜLER

Geomatik Mühendisliği

1

Onur

3.17

2013113083

Seçkin KANDEMİR

Makine Mühendisliği

3

Onur

3.15

2014113029

Şennur ZENGİN

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.15

2014138046

Taner AKSOY

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.14

2014113089

Nurullah MÜREKKEPCİ

Makine Mühendisliği

2

Onur

3.12

2013117026

Ramazan BAYRAM

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3

Onur

3.12

2015123021

Tubanur ÇATAK

Bilgisayar Mühendisliği

1

Onur

3.12

2014124009

Nesrin ÇENDİK

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Onur

3.12

2012136017

Tuğçe Kübra YAZDIRAN

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İ.Ö.)

4

Onur

3.11

2014137030

Furkan YAŞAR

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.10

2014117001

Barış TARHAN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

Onur

3.08

2014137008

Abdulvahit SÜT

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.08

2015115034

Şakir GANPOLAT

Çevre Mühendisliği

1

Onur

3.07

2014115001

Zeynep Nur AKTAŞ

Çevre Mühendisliği

2

Onur

3.07

2013138042

Yusuf KOÇ

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

3

Onur

3.07

2014140024

Esra MAKARA

Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.07

2014119085

Abdul Malek CHRAFEDDİN

İnşaat Mühendisliği

2

Onur

3.06

2015138056

Muhammed Mustafa KULİK

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.06

2014140044

Gürkan Veysi ÖZÇAĞLAR

Geomatik Mühendisliği (İ.Ö.)

2

Onur

3.06

2014117020

Büşra SERTKAYA

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

Onur

3.05

2013120054

Ahmet Tayyib AYDOĞMUŞ

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

3

Onur

3.05

2014124012

Tuğba GÜRSES

Nanoteknoloji Mühendisliği

1

Onur

3.05

2014133019

Taha BÜTÜN

Makine Mühendisliği (İ.Ö)

2

Onur

3.04

2013117054

Salih CAN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3

Onur

3.02

2015119035

Bedriye BALKAYA

İnşaat Mühendisliği

1

Onur

3.02

2013119036

Zeynep GÜNEY

İnşaat Mühendisliği

3

Onur

3.02

2015138051

Mehmet YILMAZ

İnşaat Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.02

2015117044

Melih Yahya GÜLKAYA

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

1

Onur

3.01

2014119017

Ebubekir BAŞ

İnşaat Mühendisliği

2

Onur

3.01

2015120072

Muhammet PALABIYIK

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

1

Onur

3.01

2012133031

Resul KURTÇU

Makine Mühendisliği (İ.Ö)

4

Onur

3.01

2015137036

Selahattin ÜMSÜR

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İ.Ö.)

1

Onur

3.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
DUYURULAR
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 2017–2018 AKADEMİK YILI TAKVİMİ
Fakültemizde 2016-17 Eğitim Öğretim Döneminde Dereceye Giren Öğrencilerimize Berat Belgesi ve Plaketler Verildi.
Mühendislik Fakültesi 2016-2017 Yaz Öğretimi Hakkında Güncel Bilgiler
Bilgisayar Mühendisliği Öğrenci Kulübü “Bilgisayar Mühendisliği Bitirme Projeleri Sergisi” adlı etkinlik düzenledi
İnşaat Mühendisliği Bölümümüz “En İyi Deprem Performansı Ödülünü” kazanmıştır.
Fakültemizin Bölümlerinin Mezuniyet Törenleri Gerçekleştirildi
Fakültemiz Geomatik Mühendisliği Bölümü Dersliklerinin Düzenlenmesi Maliyetlerini Üstlenen İş Adamlarımıza Teşekkür Ederiz
Gıda Mühendisliği Bölümü Uluslararası Katılımlı 3. Tarım ve Gıda Kongresi’ni 26-28 Ekim 2017 tarihinde Sivas’ta düzenleyecek
MÜDEK ZİYARETİ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI II. YARIYIL HAFTALIK DERS PROGRAMI
Mühendislik Fakültesi 2015-2016 Yılı Yüksek Onur ve Onur Öğrenci Listesi
Fakültemizde MÜDEK Tarafından Akreditasyon Verilen Lisans Programları
Cumhuriyet Üniversitesi Merkez Kampüsü
Mühendislik Fakültesi 58140 SİVAS
Telefon: 0 346 219 1163
Belgegeçer: 0 346 219 1165